Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Jak oceniacie małopolskie aso Renault?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. Od niedawna posiadam samochód marki Renault i jeszcze nie byłam z nim na przeglądzie technicznym. Słyszałam, ze dobrym miejscem na zrobienie przeglądu jest autoryzowana stacja obsługi, chociaz korzystają z niego przede wszytskim własciciele nowych aut zakupionych w salonie. A czy dla starszych rocznikowo modeli Renault małopolskie aso też jest odpowiednim miejscem?
No jak najbardziej. Fakt, ze z serwisów aso Renault najczęsciej korzystają własciciele aut nowych, zakupionych u dealerów oferujących pojazdy tej marki. Ale nie oznacza to, ze posiadacze starszych „renówek” mają omijać takie miejsca z daleka Wink I tak np. Małopolskie aso Renault oferuje szybki dostęp do oryginalnych częsci zamiennych, szczegółową diagnostykę oraz gwarancję na wszystkie swoje usługi.
Ja kiedyś robiłem przeglądy okresowe w zwykłych warsztatach, ale z czasem przekonałem się do aso. Kiedyś po jednym przeglądzie w warsztacie w mojej okolicy odniosłem wrażenie, ze przegląd został zrobiony „po łebkach”, bo w moim aucie nie znaleźli zadnej usterki, a byłem niemal pewny, ze coś nawala. Podjechałem więc do autoryzowanego serwisu Mercedesa w Poznaniu i tam wykryli dośc poważną awarię silnika. Teraz regularnie odwiedzam ten serwis Mercedes Poznań to miasto, gdzie zawsze otrzymuję fachową pomoc.
Ja także korzytsam z usług autoryzowanych serwisów obsługi, bo zauważyłam, ze przeglądy są tam zawsze dostosowane do konkretnych modeli i roczników aut.
O, tego nie wiedziałam. A dwudziestoletnie auta również są tam serwisowane? Moje Renault pochodzi z 1998 r.
Sądzę, że nie powinno być z tym problemu. Samochody serwisowane w autoryzowanych serwisach Toyoty i innych aso zwykle odznaczają się lepszym stanem technicznym niż inne, dzięki czemu dłużej są w stanie pojeździć. Np. ten autoryzowany serwis Toyota, z którego ja korzystam, wykrywa nawet z pozoru niegroźnie wyglądajace usterki i sprawnie je naprawia.
Z tego co udało mi się zaobserwować, serwisy aso wykonują skrupulatne przeglądy przy uzyciu specjalistycznego sprzetu, dzięki czemu można liczyć na niezawodność auta i bezpieczeństwo jazdy.
To jest dla mnie najważniejsze, a więc zdecyduję się skorzystac z usług małopolskiego aso Renault.
Przekierowanie