Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Gdzie kupię kulki gejszy w dobrej cenie? Jaki sklep internetowy znacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ginekolog zalecił mi żeby po urodzeniu dziecka ćwiczyć mięśnie kegla. Czytałam w internecie że dobrym sposobem jest kupienie kulek gejszy i z nimi wykonywać ćwiczenia. Któraś z was może używała i może mi powiedzieć jak zmieniły się doznania seksualne?
Osobiście miałam problem z nietrzymaniem moczy i właśnie to było zalecenie lekarza. Stwierdził że jeżeli będę używać takich kulek podczas wysiłku to będę stymulować mięśnie do zaciskania się co w efekcie przełoży się na ich lepszą pracę. Na razie jestem w trakcie Smile
Moja żona używała ich ponad dwa miesiące po porodzie i nie tylko wrażenia z seksu są o dużo większe ale także ona nie ma już żadnych problemów z tymi mięśniami kegla. Musiała byś poczytać w internecie jak dokładnie ich używać.
Na początku warto nosić je po kilka minut dziennie, wraz z doświadczeniem wydłużamy ten czas. Oczywiście warto zadbać o to aby było to w trakcie wysiłku kiedy w normalnych warunkach mięśnie pochwy się rozluźniają.
Warto kupić bo kulki gejszy ceną nie zaskakują a efekty po nich są naprawdę bardzo dobre. Sama stosowałam i moje mięśnie są dużo bardziej wytrzymałe i silne. W sklepach internetowych kulki gejszy w dobrej cenie kupisz prawie wszędzie a efekty widać już po kilku tygodniach stosowania.
W internecie jest bardzo dużo poradników jak ich używać, kiedy i jak dawkować sobie ćwiczenia żeby osiągnąć najlepsze efekty. Moja żona po ciąży miała problem z trzymaniem moczu i po kilku tygodniach stosowania problem prawie nie występuje Wink
To jest o tyle intymny temat że kobiety nieśmiało dyskutują o tym między sobą. W internecie i na forach znajdziesz dużo podobnych tematów bo niestety te kulki bardziej kojarzą się z gadżetami erotycznymi niż czymś co poprawi sprawność mięśni.
Trochę tak jest bo jak powiedziałam o tym koleżance to zrobiła taką dziwną minę jak bym zrobiła coś nienormalnego. Całe szczęście że w internecie jest sporo obszernej wiedzy na ten temat.
Przekierowanie