Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Który ubezpieczyciel ma najtańsze AC w Stalowej Woli?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Chciałam wykupic sobie autocasco, bo niedawno kupiłam auto i zwyczajnie boje sie ze ktos mi je zwinie, tylko już wypłukałam się z kasy i nie mam wiele na ubezpieczenie. Może znacie jakasfirme z tanimi AC w Stalowej Woli? Jesli tak to piszcieSmile
idz do jakies agencji ubezpieczeniowej, porównają ci kilka ofert i wskaza ta najbardziej oplacalna finansowo
Szczerze mówiąc to ja na Twoim miejscu nie brałabym najtańszej oferty. Weźmiesz w jakieś dziadowskiej firmie i później jak będziesz chciałą dostać odszkodowanie to się okaże że nie mają kasy na wypłatę odszkodowania.
A ja bym radził odwiedzić wyspecjalizowaną multiagencję, ktora współpracuje z kilkunastoma różnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Tak jest najłatwiej i najbezpieczniej. W ten sposob dotrzesz do ofert najtańszych AC w Stalowej Woli. Co do samego ubezpieczenia AC to sprawdź, czy napewno czegoś takiego potrzebujesz. Tutaj mas link do strony http://swubezpieczenia.pl/oferta/ubezpieczenia-ac.html gdzie masz dokładnie opisane czym są ubezpieczenia autocasco, jakie szkody pokrywają i kiedy takie ubezpieczenie nie zadziała.
ja zawsze sprawdzam w necie, w tych porównywarkach ofert ubezpieczeniowych
Koszt polisy zależy od tego ile masz lat, od jak dawna masz prawo jazdy, jaki masz samochód (pojemność i marka) i jaka jest Twoja historia ubezpieczenia. Różnice między ofertami dla młodych kierowców nie są niestety zbyt duże.
Ja wiem czym jest autocasco, ale dzieki za linkaSmile Chyba pujde do tej agencji, nich szukają mi najtanszego ubezpieczenia bo do tych rankomatówjakos zaufania nie mam
Przekierowanie