Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Sprawdzona firma budowlana z Poznania z rozsądnymi cenami?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poważnie zastanawiam się nad budową domu. Mam teren, sensownie uzbrojony w dobrej lokalizacji. Status gruntu uregulowany. Środki też posiadam, ale chciałbym już w tym momencie mieć na oko jakiegoś wykonawcę z praktyką i wiedzą. Czy kojarzycie jakąś kompetentną firmę w tej chwili?
Ekipa jest super ważna, znam kilka osób które mocno się nacięły na wykonawcach. Niestety jest tak duża rotacja na rynku że ja już za bardzo nie ogarniam. Firmy pojawiają się i znikają, rozumiesz...
Ze swojej strony mogę polecić tę ekipę - http://ebcs.com.pl/. Bez obaw, to poważna firma z doświadczeniem, nie jakiś Franek z kolegami Smile Znam ich bo stawiali nam dobudówkę żeby zrobić z normalnego klocka bliźniaka. Doskonale sobie poradzili, jak jest potrzebna sprawna firma budowlana Poznań nie ma wielu równie dobrych wykonawców (takie krążą głosy).
Sądzę że zawsze warto się nieco rozejrzeć za ekipą. Pamiętajmy że firm jest bardzo wiele a my musimy szanować nasze pieniądze i nie wynajmować byle kogo. Dobrze że pojawiła się już sugestia odnośnie kogoś solidnego.
O ile wiem to EBCS jest raczej w czołówce jak idzie o Poznań i okolice, rzeczywiście jest to jedna z tych ekip z kompleksową ofertą a takie są najbardziej zaufane.
Teraz ciężko trafić na kiepskie usługi budowlane bo zainteresowanie budowami jest większe i ludzie stawiają konkretne wymagania ekipom.
Przekierowanie