Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Możecie mi polecić może jakiegoś radcę prawnego w Kielcach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie moje, moi drodzy, jest do Was bardzo proste. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie do radcy prawnego mam się najlepiej udać w Kielcach? Może ktoś wypróbował kogoś, może macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia, za rozsądne pieniądze? Bardzo proszę o pomoc.
Pani, za rozsądne pieniądze to pani szybciej sama skończysz prawo i dyplom kupisz niż znajdziesz jakiegoś adwokata… Niestety oni sobie liczą dużo za wszystko, ciąganie się po sądach to zawsze drogi interes… Niestety taka prawda, dlatego zawsze powtarzam, że już lepiej się dogadać. Jakkolwiek, ale lepiej tak niż wydać pieniędzy tyle na tych prawników wszystkich i sądy.
Niestety dogadanie się nie wchodzi w grę. Nie oczekuję pomocy prawniczej za drobne z portmonetki, wiem że nie są to najtańsze usługi nigdy, ale chodzi mi o coś w przyzwoitej cenie, o coś co będzie wypadało jakoś tak w miarę rozsądnie, gdy weźmie się pod uwagę stosunek ceny do jakości usług i tyle.
Możesz wejść tutaj kdcl.pl/. Jak mi był potrzebny radca prawny w Kielcach to się zgłosiłem do nich, może też Ci przydanie do gustu ich oferta. Ja tam sobie chwalę i jestem zadowolony. Ale to sama sobie musisz sprawdzić, skontaktuj się z nimi najlepiej i dowiedz się jak się zapatrują na twoje wymagania i w ogóle, no i zobacz sobie też ich ceny czy takie Ci odpowiadają. Ja tam nie narzekałem, ale każdy patrzy inaczej i swoją miarą oceniać musi.
Dziękuję bardzo za namiary, zaraz sobie tam posprawdzam wszystko, super że ktoś się znalazł, kto postanowił mi pomóc i coś podrzucić. Fajnie to wygląda, fajnie. Skontaktuję się oczywiście jeszcze tak jak radzisz i dowiem się co i jak żeby w ciemno się nie decydować, ale dziękuję i tak Tobie bardzo!
A nie ma za co, przecież to nic wielkiego, tylko link wrzucony i odpowiedź na pytanie, tylko tyle. Więc nie dziękuj już tak, zyczę powodzenia we współpracy i żeby się tam problemy porozwiązywały jeśli jakieś są prawne!
Wszystko się okażę Tongue A za pomoc dziękować należy zawsze, tak mnie mama uczyła i tego się w życiu trzymam!
Przekierowanie