Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Tradycyjne obrączki czy obrączki wolframowe – co polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Ślub zapasem, więc szukam obrączek. Zastanawiam się jakie wybrać tradycyjne czy może wolframowe, o których słyszałam wiele dobrego. Jak myślicie które lepsze?
Witaj! Większość ludzi wybiera tradycyjne, ale to może dlatego, że nie wiedzą jakie zalety mają obrączki wolframowe, które tak naprawdę są o wiele bardziej solidne i wytrzymałe.
Jeżeli chodzi o plusy to obrączki wolframowe w ogóle się nie rysują i nie ulegają deformacji, nawet jakbyś trzaskała w nie z całej siły młotkiem, więc jakość tego materiału jest o wiele lepsza niż np. obrączek ze złota.
Hej, ja na Twoim miejscu bym wybrała obrączki wolframowe i tak sama też zrobiłam. Nie dość że wyglądają rewelacyjnie, błyszczą się jak mało jaki metal, są leciutkie to jeszcze od wielu lat nic złego się z nimi nie dzieje.
A w jakim sklepie kupowaliście swoje?
Ja swoje obrączki wolframowe kupiłam przez internet, bo jest większy wybór i lepsze ceny. Polecam Ci ten sklep: https://www.bizuteria-tytanowa.pl/ z tego też względu że mają opcję zamówienia bezpłatnego próbnika rozmiarów, co jest ważne, bo obrączek wolframowych nie się zwiększyć czy zmniejszyć.
Cześć, co do zmiany rozmiaru obrączek wolframowych to prawda. Ale sklep, który poleciła Ci moja poprzedniczka posiada taką opcję – że w przypadku chęci zmiany rozmiaru wymienią obrączkę na inną za niewielką opłatą, która jest o wiele niższa niż jakbyś miał kupować nową.
Witam, nie zastanawiaj się dłużej – obrączki wolframowe są niezniszczalne i posłużą ci do końca życia bez żadnych uszkodzeń.
Przekierowanie