Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Czy warto zatrudnić i gdzie szukać wodzireja na wesele w Kielcach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam się nad zatrudnieniem wodzireja zamiast zespołu. Co o tym myślicie? Oczywiście chodzi mi o prowadzenie zabawy weselnej w tym o przygotowanie oprawy muzycznej, taki wodzirej musi więc być też didżejem.
Wesele z didżejem fajna sprawa. Ostatnio bylem na takim weselu, super muzyka i doskonala zabaw. Bylo lepiej niż na niejednym weselu gdzie gral zespól.
Ja chcę wybrać wodzireja przede wszystkim ze względu na mniejszy koszt usługi.
Nie wiem jakie teraz są ceny, ale możesz sprawdzić na djmarjo.pl. To strona znanego kieleckiego didżeja, który zna się na prowadzeniu imprez weselnych, poprawin, osiemnastek i innych. Facet pracuje jako DJ, wodzirej, a nawet jako konferansjer na różnych imprezach firmowych. Ma gadane więc potrafi porwać ludzi do zabawy.
Sprawdz sobie ten adres http://djmarjo.pl/. Znajdziesz tam wszystkie podstawowe informacje o jednym z bardziej znanych wodzirejów weselnych w Kielcach. Gośc prócz wesel, gra tez czesto na poprawinach i różnych imprezach klubowych. Pozatym potrafi dobrze gadac, więc od czasu do czasu dorabia jako konferansjer na imprezach firmowych.
Chyba piszecie o tym samym gościuSmile
Faktycznie, nie doczytałem poprzedniego postaSmile Ale wracjac do tematu, to jak byś chciał posłuchac gościa na żywo, to na tej stronie http://djmarjo.pl/imprezy.html masz listę kieleckich klubów, w których możesz go spotkać. Jest też kilka linków z przykładową muzyką do posłuchania.
Spoko. I dzięki za linkaSmile
Zatrudnienie didzeja napewno jest tansze tylko wlasnie trzeba znalezc takiego, kto umie poprowadzic impreze.
Przekierowanie