Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Jakie usługi dodatkowe oferują architekci z Częstochowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słyszałem, że w Częstochowie jest firma projektująca domy, która załatwia także wszelkie formalności związane z przygtotowaniem budowy wraz z uzyskaniem pozwoleń pod budowę i tak dalej. Czy to prawda i jeśli tak to napiszcie proszę co to za firma.
Pewnie, że jest taka firma, bo sam z niej korzystałem. To firma gajecka.pl, w której faktycznie wszystko można załatwić. Generalnie do klietna należy tylko to, żeby kasa się zgadzała na kontach kontrahentów. W niczym nie trzeba uczestniczyć osobiście, a formalności na podstawie pełnomocnitwa są załatwianie niemal ekspresowo.
No w tym polskim gąszczu przepisów, to czasami trudno się odnaleźć, więc tym bardziej jest skłonna powierzyć tego rodzaju misje komuś kto zna się na rzeczy.'
Oj znają się i to doskonale. Zobaczcie tutaj http://www.gajecka.pl/o-firmie co ponadto oferuje ta firma. Można zamówić nie tylko projekt samego domu, ale także projekt zieleni wokół niego. Poza tym najlepszy architekt z Częstochowy ofertuje też usługi dla przedsiębiorców, a to już pełen pakiet usług.
Przekierowanie