Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Poszukuję sprawdzonego dostawcy pamięci masowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Potrzebuję znaleźć firme, która oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie profesjonalnego zabezpieczania danych na komputerach. Czy znacie wartych rekomendacji specjalistów?
Jedną z firm realizujących usługi w zakresie pamięci masowych oraz archiwizacji danych jest firma opisująca oferowane przez siebie narzędzia pod linkiem http://www.indata-solutions.pl/pamieci-m...nych-veeam. Wybór odpowiedniego wariantu zabezpieczenia danych zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb klienta. Firma oferuje m.in. nowy program do backupu danych, stanowiący wydajny oraz łatwy w obsłudze system, który jest dostępny w róznych pakietach.
Jesteś więc przekonany, że oferowane przez tę firmę rozwiązania sa w stanie dobrze zabezpieczyć dane?
Tak, a w szczególności oferowane przez firmę INDATA SOLUTIONS rozwiązanie, które umożliwia tworzenie trzech kopii danych, z których jedna jest przechowywana poza siedzibą firmy klienta.
Taka opcja chyba najbardziej by mi odpowiadała. Czy trudno jest wdrożyć takie rozwiązanie?
Nie, z tego co wiem, jest to szybka i bezpieczna metoda tworzenia kopii zapasowych, która nie wiąże się ze znacznym zwiększeniem kosztów. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, gdyż oznacza najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, gwarantowany przez pamięci masowe.
Przekierowanie