Forum programistów i młodych developerów

Pełna wersja: Jaki jest najlepszy kamień do łazienki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie myślcie o mnie jak o burżuju ale zamarzył mi się kamień w łazience. Posadzki, dekory wanny, umywalka. Nie ukrywam że stać mnie na to w tym momencie i mega mi się takie rzeczy podobają. Czy jesteście w stanie polecić mi sprawdzony sklep z kamieniem i doradzić przy okazji na który się zdecydować? Dzięki.
Żadnego burżujstwa w tym nie widzę bo odkąd wzrósł import kamienia ceny nawet granitu czy marmuru nie są tak wysokie jak kiedyś. Ogarnij sobie stronkę EGA.pl, tam masz w zasadzie całą aktualną ofertę jak chodzi o takie materiały.
Na Twoim miejscu nie ograniczałbym się do klasyki typu granit marmur. Zerknij sobie: http://ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/trawertyny/. Teraz modne są te trawertyny, mają piękne dekory i podobne własności jak marmury. No i też jest to kamień całkowicie naturalnego pochodzenia co dla wielu osób ma znaczenie.
Moja koleżanka brała niedawno do kuchni kamień spiekany stąd: http://ega.pl/oferta/kamien-spiekany/. Ponoć pod wieloma względami ma lepsze walory użytkowe no i jest tańszy. Nie znam się ale przyznaj że super wygląda!
Ja nie wiem ale do mnie jakoś to nie przemawia. Te kamienie bardziej mi się kojarzą z nagrobkami niż z przytulnym domowym wnętrzem.
No jak zawsze jest to kwestia gustu i każdy może mieć inne zdanie. U mnie są w łazience ładne płytki i nikt z domowników nie narzeka Wink
To prawda, każdy ma swój gust i nie każdemu musi podobać to samo. Ale mi na przykład ten kamień http://ega.pl/oferta/kamien-spiekany/lux-moca/ bardzo się spodobał. I widzę że jest więcej pięknych materiałów tam.
Przekierowanie